Выставка

ІІ Регіональна Віртуальна Виставка-презентація "Сучасні заклади освіти Донеччини - 2014"

Номінація «Педагогічна майстерність - домінанта професійної дії вчителя»

Анотація

В розділі «Віртуальна екскурсія» представлено «Нарис життя й школи», де відображено роботу педагогічного колективу щодо соціалізації учнів у  всіх сферах шкільного життя. Педагогічну майстерність учителя спрямовано на вирішення головних задач освіти – навчання та виховання самодостатньої, творчої, розвиненої особистості, здатної до успішної діяльності та життя у сучасних умовах.

Нарис з досвіду роботи учителя Кисленко Н.Г. відображає використання проектних, групових, інтерактивних форм навчання з метою залучення учнів до продуктивної діяльності.

Розділ «Бестселер сучасної педагогіки» містить інформаційно-методичний посібник для учителів початкових класів «Проблема соціалізації молодших школярів у сучасному суспільстві». У збірнику описано актуальність проблеми, представлено освітні технології, запропоновано інструктивно-методичну допомогу та практичні ідеї. Матеріали збірника підготовлено методичним об’єднанням учителів початкової школи, укладач Лєвашова Л.О., учитель початкових класів, вища категорія.

Бестселером сучасної педагогіки представляємо роботу учителя української мови та літератури Самойлової Н.M. Виховний проект «Надія» - приклад високого рівня педагогічної майстерності учителя , спрямованої на створення учнівського колективу, формування освіченої, здатної до самовизначення, самовдосконалення, самореалізації особистості.

Експозицію підготовлено учителями Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 Лєвашовою Л.О., Прилуцькою Н.В., Каширіною Т.А.

Відеоекскурсії

Методична мапа

Назва навчального  закладу

Проблема, над якою працює педагогічний колектив