Першочергові заходи з виконання пріоритетних завдань школи на 2012-2013 навчальний рік.

Головна задача колективу школи в 2013-2014 навчальному році:

Забезпечити неперервний навчально – виховний процес у школі та охоплення всіх дітей шкільного віку якісним навчанням з урахуванням попиту в освітніх послугах

Навчальна робота

1.Підвищення результативності участі в предметних олімпіадах і конкурсі МАН на міському та обласному рівні

2 . Підвищення результативності навчальної роботи в профільних  класах.

3.   Забезпечення психолого-педагогічної підтримки і педагогічного  супроводу  дітей з особливими потребами.

4.  Підвищити відповідальність у веденні шкільної документації з метою зниження кількості порушень.

Виховна та соціальна робота

1. Забезпечення безумовне виконання всіх норм законодавства із захисту дітей пільгових категорій та інших учасників НВП .
  2. Виховування дітей у дусі любові до України, рідного краю.
  3.  Активізація профілактичної роботи з правового виховання

Методична робота.

1.      Здійснення заходів з поглиблення педагогічних знань, методології навчання, практики та методики виховання, психології, етики, формування в молодих учителів посадових умінь і навичок.

2. Здійснення заходів щодо підвищення культури співробітництва педагогів різних поколінь

3.Забезпечення результативної участі вчителів у конкурсах професійної майстерності різного рівня

Господарча діяльність.

1.Складання загальношкільного плану оновлення матеріальної бази та ремонту учбових кабінетів.

2. Вживання всіх необхідних заходів із забезпечення економного споживання енергоресурсів.

3. Забезпечення поповнення матеріальної бази для продовження комп'ютеризації усіх напрямів діяльності школи.

Адміністративна діяльність

Забезпечення адекватної оцінки особистого внеску кожного співробітника до результатів роботи школи